Tips for IELTS

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

У минулій статті ми в загальному розказували про IELTS. Сьогодні поговоримо детальніше про джерела, які варто використовувати при підготовці до цього екзамену. Важливо пам’ятати, що екзамен є складним, а завдання до нього розробляються в Кембриджі за особливими принципами. Щоб правильно зрозуміти, що від нас вимагається, рекомендовано розв’язувати пробні тести лише від Інститута Кембридж.

Official Test Book

Перше достовірне джерело типових завдань — це офіційна книга. Великої бібліотеки не потрібно. The Official Cambridge Guide to IELTS перевидавалась безліч разів і містить завдання як для academic так і для general варіантів екзамена.

Future Learn

Ми вже говорили про сучасні он-лайн ресурси. На Future Learn я знайшла та пройшла 2 курси: Inside IELTS та Understanding IELTS. Про екзамен інформації подається більше ніж достатньо, бо викладачі на уроках курсів розказують все. А саме про типи завдань і чим вони різняться, про навички, якими потрібно володіти, про реєстрацію на екзамен, його результати та багато іншого.

•     •     •

Невеликі збірки Tips for IELTS та IELTS Examination A Workbook for Students (доступні в pdf) — хороша альтернатива курсам Future Learn. У них чітко розказується про усі аспекти екзамену, також додаються корисні вирази та багато вправ на vocabulary.

Wordreference

Рівні мови (наприклад А2 В1 В2) відрізняються не лише більш складною граматикою, але і шириною словесного запасу. Саме vocabulary range є однією із основних критерій IELTS, що стосується усіх чотирьох частин тесту: аудіювання, читання, письмо, говоріння. Wordreference — не лише он-лайн словник, але і джерело синонімів та антонімів. Набір слів є великою перевагою мовця, а цей сайт сприяє поповненню багажу слів.

Breaking News English

Вміння швидко читати є корисним не лише на IELTS, але і у житті. Я на власному досвіді переконалась, яким ефективним є розділ Speed Reading на сайті Breaking News. Сайт відриває вікна із текстами, які рухаються із певною кількістю слів за хвилину. Так ми тренуємо навичку scanning — вміння отримати загальну інформацію без вчитування в деталі. Особливо важливою ця навичка є в розділі читання.

HBR

Чим більше ми читаємо англійською, тим краще. Але читати аби-що ніхто не матиме бажання. Он-лайн журнал Harvard Business Review публікує статті на теми особистісного розвитку, лідерства, тайм-менеджмента та інші. Я продовжую його читати навіть після здачі тесту.

Newsсientist

IELTS Academic здається з метою вступу до вишів європейських чи американських країн. Маючи це на увазі, усі розуміють що екзамен є лише першим кроком. А в майбутньому на студентів чекає безліч наукових матеріаліз для аналізу. Саме тому бути підкованим у сучасних сферах розвитку буде лише плюсом. Хоч і в нотатках до екзамену вказується, що особливих знань в тій чи іншій галузі вам для отримання хорошого балу не потрібно, краще знати трішки більше. На говорінні мене питали про он-лайн шопінг, роботів, штучний інтелект та вплив медіа на сучасне суспільство. Сайти як Newscientist є класним джерелом інформації про розвиток сучасних техноголій.

Dialects Archive

Англомовними є не лише США та Британія. Щонайменше також Австралія, Канада, багато країн Африки. Тому тренувати свій слух варто для усіх акцентів. І розрізняти, що британці говорять швидше, а американці ковтають останні звуки. Сайт Dialects Archive буде ефективним засобом саме для таких вправ.

Milestone бажає Вам успіху! Коментуйте і діліться статтею, якщо вона була Вам ефективною!

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Валентина Головань

головний редактор сайту

коментарі відсутні

Залишити коментар

Your email address will not be published.