Dos & Don’ts Насті Побережної

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Дівчина, камера якої стала продовженням її рук. Майстер розкладок і усім відома інстаграм фотограф — Настя Побережна. До недавна працюючи викладачем англійської, вона вирішила ризикнути змінивши роботу і у неї усе получилось! Сьогодні Настя фотографує для таких відомих брендів як Balcony Garment, Simple Restaurant, Maslo Tom, Garnier UA. Що потрібно робити, щоб бути щасливою як Настя — читайте в цьому пості.

 ∼ Do ∼

Радіти. Я завжди намагаюсь позитивно дивитись на різні ситуації, більше сміятись, помічати приємні дрібниці навколо і усвідомлювати, що життя дійсно прекрасне:) Бо помічати тільки негатив навколо набагато легше, ніж бути вдячним за все хороше.


Дозволяти собі відпочити. Працювати – це добре. Багато працювати – ще краще! Але відпочивати треба навіть тоді, коли любиш те, чим займаєшся. Зазвичай я завжди дуже зайнята і дні мої розписані, але буває, що я відчуваю: досить. Пора відпочити. 
Тоді я роблю лише найтерміновіший мінімум, а все решту відкладаю на потім.

Концентруватись на моменті. Намагаюсь забувати про всі проблеми і негаразди, коли є така можливість. Я можу не встигати зі зйомками, нервувати через брак ідей, запізнюватись на курси.. Але в той відрізок часу, коли я, наприклад, йду від дому до
метро – я ж нічого уже не зміню. Забуваю про все, включаю музику, йду і посміхаюсь.Радувати себе. Можу купити собі чергові джинси чи часто їсти в закладах, а не вдома, якщо мені так більше подобається. Який сенс постійно багато працювати, якщо потім шкодувати витрачати ці гроші?

Якщо дуже хочеться – можна. Одне з правил, яке, як на мене, забезпечує мені мій щасливий стан. Я себе обмежую в чомусь, але не зажимаю в жорсткі рамки. Дозволити собі тортик в другій половині дня, інколи поспати довше, пропустити курси чи просто так проїхатись на таксі. Якщо дуже хочеться – можна!

Пити смачну каву:) Підсіла на ідеальне капучіно і тепер замовляю тільки чай в тих місцях, де сумніваюсь щодо смаку кави:)

∼ Don’ts ∼

Не жалітись. Не скажу, що я взагалі ніколи не жаліюся на життя, але стараюсь це робити по мінімуму. Не розумію, чому людям так хочеться, щоб їх пожаліли. Статус постійної жертви ситуацій мені зовсім не імпонує.

Не зациклюватись на тому, що не можна змінити. Посадити пляму на одяг, загубити щось, розлити чашку гарячого чаю на новий ноутбук — буває:) Якщо все одно нічого уже не зміниш, то краще одразу прийняти це і йти далі. Йди далі за кредитом на новий ноутбук, наприклад, як я колись і зробила:)


Не зупинятись на досягнутому. Впевнена, що завжди є до чого прагнути і куди розвиватись. 

Не думати про думку інших. В моєму випадку це часто стосується моїх образів. Часто можу вдягати поєднання, які здаються іншим дивними. Але я навчилась ігнорувати косі погляди на вулиці і навіть отримувати від них задоволення.

Не боятись. Я ще не до кінця цього навчилась, але я працюю над собою.
Свого часу я покинула роботу викладача і почала працювати лише інстаграм фотографом. Почала погоджуватись на публічні виступи чи лекції з інстаграму, від яких так довго відмовлялась через свій страх виступати. Інколи навіть змушую себе заходити в темну кімнату, а не бігти одразу вмикати світло. Переступаю через свої страхи. Вчусь це робити.

Інстаграм Насті: nastiapoberezhna

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Валентина Головань

головний редактор сайту

коментарі відсутні

Залишити коментар

Your email address will not be published.