Фізика і філософія: про що говорить Ілон Маск

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Elon Musk (Ілон Маск) — це людина, яка також як і ми має 24 години на добу. У свої 45 років він є керівником компаній Tesla, SpaceX, Solar City та нещодавно заснував The Boring Company.

Гучний 2017

Tesla анонсує випуск перших вантажівок на електричному двигуні.

SpaceX запустила Falcon9, перша ракета багаторазового використання призначена для американської розвідки, що 1 травня із космосу приземлилась на Землю.

Solar City представляє скляні сонячні батареї для покрівель домів та передбачає, що через 20 років буде дивно бачити будинок без таких установок.

The Boring Company розвиває масштабну тунельну мережу під найбільшими американськими містами для розвантаження їх вулиць.

«Має бути щось таке, що піднімає нас зранку. Ми не можемо жити лише ради того, щоб вирішувати проблеми. В іншому випадку в чому тоді зміст? Життя має бути захопливою пригодою, а не лякати своїм майбутнім».

Елон переконаний, що населенню для безпечного майбутнього важливо мати міжгалактичні можливості.

«Штучний інтелект дуже потужна річ і тому небезпечна. Вона може як допомагати так і нашкодити людству. Через 20 років навколо нас буде стільки роботів, що ми будемо жити майже серед інопланетян.»

«Що я думаю про майбутнє? Для цього треба глянути в минуле. Недавно якби ми розказали людям, що вони зможуть із приладом за 100 доларів спілкуватись із людьми на іншому кінці світу, нам би ніхто не повірив. Люди би просто не розуміли, що таке Інтернет. А сьогодні з допомогою нього можна спілкуватись із міліонами людей навіть одночасно. Тому майбутнє передбачити  дуже важко.

Я думаю, що через 50 років ми будемо на Марсі та навіть далі. Можливо будемо також виконувати місії за межами Сонячної системи. Штучний інтелект буде дуже розвинений. Через 10 років усі машини будуть автоматичні та працюватимуть на сенсорних системах».

Автокари будуть у нашому житті набагато швидше, ніж люди думають. Маск пояснює, що у світі є близько 2,5 більйонів авто. Подужність виробництва скаладає 100 000 000. Тому пройде багато часу, щоб технології стали поширеними. Тим не менше, старт уже покладено.

Про фундаментальне: SpaceX

Все буде дешевшим. 

Якби літаки були разового використаня, ніхто б не літав, бо це би було дуже дорого. Умовно ракета SpaceX коштує $ 60 000 000. Але якщо ракету використати 1000 разів, то політ коштуватиме $ 60 000 доларів. А якщо перевозити декілька людей одночасно? Подорож ракетами коштуватиме так, як і літаком сьогодні.

The Interplanetary Transport System або міст до Марсу

•    •    •

Коли я вибираю людей до команди то покладаюсь на внутрішнє чуття. В інтерв’ю я завжди питаю одне і теж: «Розкажи мені історію свого життя, згадай найбільші проблеми і те, який вихід із них ти знайшов».

Що є наважчим для мене в житті, це налаштувати процес отримання фідбеку і вміти чути навіть те, що ти чути не хочеш.

•    •    •

The Boring Company

Коли люди мріють про майбутнє, вони часто бачуть машини літаючими. Із використанням модифікованих дронів наприклад. Я схиляюсь до того, що такий розвиток подій буде мати недоліки: постійний шум в повітрі, також потрібно буде зважати на силу вітру. Натомість є вихід — тунель під, наприклад, Вашингтоном. Ілон зараз керує цим проектом. «Будуватись вниз ми можемо так само глибоко, як і будуватись вверх. Щоб уникнути перенаселення будь-якого міста у світі ми просто можемо рухатись до центра Землі на 20, 30, 40 поверхів. Випробуванням є лише те, як зробити це швидко, дешево та безпечно. Коли така схема буде розвиненою, ми позбудемось проблем трафіку назавжди».

Порада від Ілона: «Вивчайте процес мислення навколо фізики. Формули звичайно ефективні. Але саме процес мислення призведе до масштабних змін».

Інформація отримана із World Government Summit 2017 та Elon Musk’s TED 2017 Interview.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Валентина Головань

головний редактор сайту

2 коментарів

Залишити коментар

Your email address will not be published.