Робота над помилками

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Минулого року я натрапила на книгу «Почему никто не рассказал мне это в 20» («What I wish I knew when I was 20» ) написаний Tina Seelig. Не засмучуйтесь якщо вам ще немає 20 або ж вже далеко не 18, ця книга має багато сюрпризів для кожного. 

Tina Seelig – доктор наук з неврології, викладає в університеті Стендфорду курс з підприємства, креативу та інновацій. Її книга дасть вам відчути себе не тільки обраним студентом університетів Ліги Плюща тай на додачу цілий вагон роздумів про своє майбутнє.

Дві найкрутіші техніки які дає Tina Seelig в своїй книзі:

Щомісячний сеанс самоаналізу як вона називає «резюме своїх невдач»

У кінці кожного місяця Tina радить створити табличку (список) де зліва будуть ваші невдачі, а cправа висновки які ви зробили. Вона впевнена, що цей спосіб дає вам можливість поглянути на найгірший день вашого життя як на можливість, досвід, поштовх для розвитку. Чим частіше ви будете займатися такою переоцінкою, тим швидше ви позбудетеся страху невдач і промахів, почнете бачити в будь-якій складності можливість для нового проекту та бізнесу.

Друга вправа носить кодову назву «Цирк дю Солей»

На одному із занять Тіна просить своїх студентів записати всі стереотипи які стосуються традиційного бачення цирку. Це тварини, дешеві квитки, сувеніри, клоуни, банальні фокуси, брудна арена та весела музика. Потім вона просить уявивити (записати) протилежне кожному з цих пунктів. Щось накшталт відсутність тварин і клоунів, дорогі квитки, вишукана музика та красиві костюми. Після внесення усіх змін народужється цирк нового покоління, такий як Цирк дю Солей. Ця вправа допомагає студентам побачити зміни в будь-якій сфері бізнесу: ресторан, готель, школа, дитячий табір чи магазин. Наскладніше в цьому завданні це знайти стереотипи і побачити ситуацію свіжим і незаангажованим поглядом, адже ми часто боїмось уявити, що може бути інакше. Тіна попереджає, якщо багато практикувати цю вправу, то можна придумати щось дико нове і оригінальне.

Цікаві думки із книги:

«Реальне життя — це екзмен, на якому можуть спитати що завгодно».

«Якщо ваші ідеї здаються вам божевільними, то ви на правильному шляху».

«Запишіть на аркуші вашу найбільшу мрію. Потім перепони, які вам доведется подолати. Перекресліть їх і напишіть своє ім’я».

«Невдача це зворотня сторона успіху. Одне без іншого не буває».

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
коментарі відсутні

Залишити коментар

Your email address will not be published.