Кроки до медитації

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Популярні у світі тренди не просто так ними стають. Кожна успішна людина точно скаже що має у своєму режимі дня особливий ритуал. Це може бути ранковий біг, який заряджає енергією на цілий день. Може бути читання 35 сторінок книги наніч. А може бути медитація. Я написала про прості кроки до медитацій які будуть доступні кожному. 

Майте чіткі та зрозумілі наміри. Перед тим як ви почнете зрозумійте, що ви хочете отримати як результат медитацій. Кращий сон? Напрацювання спокою та рівноваги? Покращення концентрації? Як тільки ви віришите яку ціль хочете досягти, буде легше знайти кроки до втілення мети в життя.

Нехай це буде ранок. Хто рано встає… Відома усім поговірка. Чи стосується це медитацій? Так. Якщо почати ранок саме із 5-10 хвилин спокою та тиші, то є велика ймовірність що день проведете ви так само — із затишком та насолодою.

День за днем. Момент за моментом. В реальному житті ви не зможете помедитувати один раз і досягнути бажаних результатів одразу. Це можливо! Але загалом, медитація як і будь яка річ потребує практики.

Медитувати це простіше, ніж ви можете думати. Ви не маєте прикладати надзусиль щоб медитувати. Просто посидіть у тиші осторонь подій. Найбільша перепона для тих, хто вчиться медитувате це те, що вони намагаються надто важко. Тут потрібно задіяти навичку з якою ви не повинні намагатись чогось досягнути. Все, що ви маєте зробити це сидіти і спостерігати що трапиться навколо вас.

Спостерігайте за своїм диханням. Найпростіший шлях щоб заспокоїти думки під час медитації або ж себе у вирі щоденних подій – звернути увагу на своє дихання. Вдихати потрібно глибоко, без поспіху, через ніс. Допоможе рахунок вдохів та видихів. Один на вдох, два – на видох. Так до 10 і знову. Дихання — це наш якір коли думки летять, а емоції беруть гору.

Не намагайтесь зупинити потім своїх думок і будьте добрими до них. Існує поширений міф, що медитація — це зупинення думок. Коли насправді це просто крок назад від них. Станьте їх свідком.

Обговорюйте з друзями, щоб було простіше. Мати «partner in crime» допоможе вам уникати прогулів. Засновники програми Headspace ❤️ знають про це, тому у них є функція «buddy» (англ. сленг «друг»), де ви можете вибирати людей та медитувати із ними одночасно. Ще один додаток Breathe пропонує вам набір 5-ти або 10-ти хвилинних лекцій відповідно до вашого духовного та фізичного стану. Вказані програми існують лише англійською версією.

Працюйте над тим, щоб мислити свідомо куди б ви не йшли. Ви можете витиснути із себе 10 хвилин на день для спокою зранку. Що є важливим — нести його в день. Коли ви починаєте ранок спокійно, намагайтесь в такому ж дусі виконати усі 10 завдань шефа «на вчора» чи неочікувану поломку пральної машини.

Тепер ви готові щоб почати!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Валентина Головань

головний редактор сайту

коментарі відсутні

Залишити коментар

Your email address will not be published.