Dos & Don’ts Тані Пренткович

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Кількість Таніних підписників перевищує половину населення Тернополя. Всім відома за хештегом #танічка_господинька мама Івана разом із чоловіком відкрила Тайгер і  встигає все. Я поспілкувалась з Танею і взнала, що вона робить щоб бути такою класною.

 ∼ DO ∼

Займаюсь спортом не лише для тіла але і для здоров’я. Ідеально починати день з планки. В результаті: міцна спина, підтянутий живіт і хороший настрій на цілий день.

Слідкую за своїм харчуванням: їм правильне солодке та п’ю багато води. Обов’язково 2 склянки наніч. А якщо я забуваю — завжди нагадає чоловік.

Доробляю речі до кінця. Справи по роботі чи спілкування з підписниками — люблю починати кожен день із справ нових, а не «вчорашніх».

Прислухаюсь до інших. Часто навколишні можуть підказати багато думок, які в результаті приведуть мене до правильного рішення чи ідеї, яку так шукаю.

Фільтрую думки оточуючих і зосереджуюсь на позитиві. Це напевно наша особливість нашої ментальності — думати про те, що думають про тебе інші. Я вчусь брати до уваги лише конструктив та завжди думати про хороше.

Пробую щось нове – подорожі в країни чи заснування своєї справи. Навчання в Польщі мені дало самостійність і впевненість в собі. Це особливий досвід який навчив не боятись слідувати серцю.

Важливе натхнення і мотивація. У мене творча робота і важливо мати джерело настрою. У нас воно є – маленьке і симпатичне. Має ім’я Іван.

∼ DON’TS ∼

Не відкладаю рішення на потім. Якщо є ідея і ти в неї віриш – одразу потрібно втілювати її в життя. Ми думали про це на фестивалях, коли Тайгер був лише в планах. Висновок – варто вірити в свою справу а події складуться так, як треба вам.

Важливо тримати у всьому баланс: я не використовую лише свої вподобання в бізнесі. Але також не підлаштовуюсь під масові правила про які говорять усі.

Разом із чоловіком не вживаємо алкоголь більше 5 років. Підставою для цього є бажання бути більш активними та використовувати час з користю. Також я не їм цукру. З цих причин виник популярний хештег в інстаграмі #танічка_господинька з рецептами правильного харчування.

Не соромлюсь користуватись допомогою рідних. Я даю собі час для відпочинку від обов’язків мами, адже спокійна мама — спокійна дитина. І важливо пам’ятати, що бабуся також хоче побавитись з внуком.

Не економлю на подорожах, адже вони – складова здоров’я. І не боюсь дітям показувати світ. Зміна середовища йде усім тільки на користь. Ми подорожуємо, щоб з’являлись нові ідеї і усім це рекомендую.

Інстаграм Тані: tanyaprentkovych

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Валентина Головань

головний редактор сайту

коментарі відсутні

Залишити коментар

Your email address will not be published.