7 корисних сайтів

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

В кожної сучасної людини в особистому арсеналі є сайти постійного використання. Про Google Docs та Evernote ми поговоримо наступним разом. У цьому пості читайте про те, які сайти для навчання, створення інфографіки, придбання книг англійською я відвідую регулярно і рекомендую вам.

FutureLearn

Чи забезпечує успіх кількість дипломів вищої освіти – невідомо. Але залишається фактом те, що без знань вершин здобути таки важко. Вислів «Life long learning»  переводиться як «Навчання тривалістю в життя» набирає популярності уже і в Україні. Адже пізнання нового не повинне закінчуватись із отриманням диплому, правда?

FutureLearn – один із найбільш популярних в світі британський ресурс он-лайн курсів. Ви цікавитесь екзаменом IELTS чи розвитком бізнесу, харчуванням чи безпекою інформаційних технологій? Про це і більше можна прослухати курси на сайті. Програми розроблені та проводяться університетами із світовими іменами. В кінці інтерактивного навчання, яке включає відео, статті, обговорення, тести можна придбати сертифікат, що засвідчить ваше навчання.

Coursera

Сайт Coursera також джерело он-лайн курсів різних напрямів. Відмінність від попереднього прикладу в тому, що програми тут розроблені та проводяться американськими університетами і покривають дещо інші теми.

Canva & Picktochart

Сьогодні презентація інформації чи продукту грає велику роль. Коли PowerPoint відгукується із минулого, а люди все менше часу виділяють на читання, вміння подати інформацію графічно: чітко і лаконічно просто необхідне. Canva та Picktochart — прості додатки для створення інфографіки. Вони потребують лише базових вмінь та навичок для того, аби намалювати красиву графіку.

•    •    •

biggggidea

Якщо ви часто думаєте про те, де би знайти грант, можливість подорожувати, вчитись в іноземних школах чи розвиватись в любимому напрямку? Український сайт biggggidea – джерело таких можливостей. Вони публікують супер-актуальну інформацію про поїздки, університети, гранти та програми волонтерства.

•    •    •

bookdepositery & wordery

Do you speak English? If yes, then you probably have to improve your knowledge by reading some English literature. Погоджуєтесь? А де замовити будь-яку книгу англійською з безкоштовною доставкою в Україну? Саме он-лайн магазини bookdepositery та wordery пропонують такі можливості. Вибираєте книгу та метод оплати, замовляєте і очікуєте повідомлення від Укрпошти про надходження книги. Все просто!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Валентина Головань

головний редактор сайту

коментарі відсутні

Залишити коментар

Your email address will not be published.