Класика мотивації

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Класика мотивації або мудрість людини, яка пройшла вогонь і воду. Колекція цитат американського актора перекладено українською.

«Я проводжу чудовий час свого життя і я хочу цим поділитись. Я люблю жити. Я думаю, це інфекція або щось, чого ти не можеш підробити. Величність — це не прекрасна ілюзія чи богемна характеристика, яку лише особливі з-поміж нас можуть смакувати. Це те, що існує насправді в кожному з нас. І це дуже просто: це — наша віра. «Я знаю хто я є, я знаю у що я вірю і це все, що мені потрібно». І виходячи з цього – ви займаєтесь тим, чим повинні займатись.

•     •     •

Те, що стається сьогодні — ми ускладнюємо все. Ми шукаємо труднощі чи підводні камені, бо все ж не може бути настільки просто! Ні — може. Люди ростуть із думкою «Де ми були, там ми і будемо». Але цей напрям можна змінювати.

Немає короткого шляху до успіху. Відокремлення таланту від навичок — це один із найбільш оманливих концептів тих, хто мають мрії та намагаються досягти успіху. Талант вам даний природою. Навички розвиваються годинами праці над своїм ремеслом.

•     •     •

«Я ніколи не думав про себе, як про особливо обдаровану особистість. Що я можу більше ніж інші — це надзвичайно та виснажливо працювати. Коли інші сплять — я працюю. Коли інші їдять — я працюю.» Немає простішого шляху і не грає ролі, наскільки ти талановитий.

«Ви можете бути талановитішими за мене, ви можете бути розумнішими за мене, але якщо ми станемо дистанцію є 2 виходи: ви не прийдете перші або я помру. Все просто.»

Одного дня його батько вирішив змінити огорожу навкого підприємства і сказав ще молодому хлопцю її перебудувати. В кінці кінців вони завершили неможливу справу за 1,5 року. «Мій батько сказав мені: «Я ніколи не хочу чути від тебе, що ти чогось не можеш. »» Ви не намагайтесь побудувати стінку одразу. Не налаштовуйтесь так. Починайте із словами: «Я покладу цю цеглину так, як вона найкраще може лежати. І ви робите це щоразу. В результаті ви маєте ідеальну стіну».

Взято із інтерв’ю Вілла Смітта

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Валентина Головань

головний редактор сайту

коментарі відсутні

Залишити коментар

Your email address will not be published.