Coffee Nap – краще ніж сон чи кава

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Якщо ви сонні і вам потрібна енергія, є річ, яку ви повинні спробувати. Це більш ефективно ніж випити каву чи подрімати. 

Це – випити каву і одразу дрімати. В статті ми розкажемо, як і чому таке поєднання ефективне.

Кава протидіє сну, тому твердження про їх поєднання на початку протирічить собі.  Щоб кофеїн почав діяти має пройти час.  Він повинен пройти по системі травлення, попасти в судини крові і лише тоді матиме ефект на мозок. Це займає приблизно 20 хвилин. Після цього часу ви прокинетесь і будете почувати себе чудово.

Чому так?

В мозку є елемент аденозин. Це продукт людської активності який виробляється впродовж для, він попадає до рецепторів клітин в мозку і в результаті цього ми почуваємось втомлені. Заповільнюється робота нейронів і загалом наша діяльність. Кофеїн виглядає так само, як і аденозин.  І коли ми випиваємо каву – кофеїн блокує рецептори від аденозину. Це можна порівняти із авто, коли під педаль поставити цеглину. Кофеїн допомагає нам не втомлюватись.

Навіщо поєднувати кофеїн зі сном?

Під час того як ми спимо, рецептори звільняються від аденозину. Ось чому ми активні після сну. Шлях для кофеїну з’єднатись із рецепторами немає перешкод. Дослідження в Японії показали, що сон після кави значно сприяє запам’ятовуванню.

Виклик цього процесу: правильно розрахувати час. Якщо випити еспрессо, потрібно прокинутись через 20 хвилин. Якщо дрімати довше, організм переходить в фазу глибокого сну. Якщо ж ви засинаєте довго або не звикли дрімати взагалі, навіть простий пасивний відпочинок буде мати переваги. Але пам’ятайте, велика кількість вжитого кофеїну шкідлива для здоров’я і може викликати привикання!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Валентина Головань

головний редактор сайту

коментарі відсутні

Залишити коментар

Your email address will not be published.