Лексика нового покоління

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Англійська мова проникає в нашу мову швидше, ніж ми думаємо. Якщо на перерві зупинитись біля школи чи університету складається враження, що ми давно пережили безвіз і обмін з іноземними студентами процвітає. Поки все лише попереду, можливість вивчити значення декількох слів не буде зайвим. 

Мудборд – (дослівно: дошка настрою) – візуальні ідеї у формі зображень, фото, вирізок з журналів об’єднані на одній поверхні. Часто метод використовується в творчих напрямках. На прикладі фотозйомок мудборди використовуються стилістами, де ті поєднують ідеї макіяжу, зачісок, локацій, варіантів одягу для того, щоб моделі та фотографи мали однакове фінальне бачення. Один із електронних сервісів для створення мудбордів: Pinterest.

Референс  – детальна додаткова інформація (також візуальна) для подальшої роботи над проектом.

Фідбек – відгук, враження. Використовується у стосунках типу: замовник/виконавець, викладач/студент.

Продакшн – креативний процес виробництва, створення продукту.

 

Кейс – справа, документ. Походить із юриспруденції англійської мови де «case» – юридична справа. В побуті використовуються як конкретий випадок, справа, ситуація, яку цікаво вивчити чи обговорити. Приклад вживання: «Ми вивчали цей кейс в бізнес-школі».

Бартер – процес обміну еквівалентними продуктами без використання фінансів.

Опініон лідер – відома особистість, точку зору якої наслідують більшість. (upd: ті, хто мають більше 50k фолловерів в instagram).

Iнсайт  інтелектуальне явище, суть якого полягає в несподіваному, частковому інтуїтивному прориві до розуміння поставленої проблеми та «раптовому» знаходженні її вирішення. Відкриття такого рішення багатьма авторами розглядається як центральний момент творчого процесу.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Валентина Головань

головний редактор сайту

коментарі відсутні

Залишити коментар

Your email address will not be published.