5 цитат квітня

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Цитати про життя, на які варто звернути увагу. Цього місяця – Андрій Федорів про масштабні зміни, Василиса Фролова про те, як важливо бути професіоналом в дрібницях а Джамала про віру у себе.

・・1・・

«Капитальный ремонт точно лучше, чем косметический. Многие люди пытаются изменить фундаментальные вещи с помощью косметических изменений. А на самом деле намного лучше решиться на капитальный ремонт и все поменять полностью. Не нужно этого бояться, в этом есть элемент максимализма», – Андрій Федорів, засновник Fedoriv Hub.

・・2・・

«Стати тією, ким є сьогодні, мені допомогла віра, безмежна віра. Віра у мрію, у справу, якою займаюся, у людей, що мене оточують, і у ті зусилля, яких я докладаю, аби досягнути своєї мрії. Я вірю, що втілюю важливі і потрібні речі. Краще прислухайтеся до власного серця і вірте своїй інтуїції. Наше серце — мудріше, ніж нам здається», – Джамала, народна артистка України.

・・3・・

«Наша страна будет гораздо лучшим местом, если люди станут более сознательными. Вот салфетки для белых рубашек, которые предназначены для того, чтобы не пачкать воротник пудрой, почему вы мне их не предложили? Потому что это не ваша белая рубашка и вам плевать, что с ней будет. А я же призываю к сознательности, неважно, ваша это вещь или прохожего, будьте профессионалами до конца. Пользуясь случаем, призываю всех владельцев магазинов одежды вешать в примерочных специальные платочки. Это моя боль», – Василиса Фролова, телеведуча, акторка та ведуча прямого ефіру на радіо.

・・4・・

«Люди ж — соціалізовані тварини, тому в певному сенсі подорож — це втеча. В той же час це можливість подумати і зрозуміти, що «твоє». Але я страшенно не люблю цієї фрази: «Я шукав себе». Не треба використовувати подорож як засіб пошуку свого «Я». Краще спробуй у своєму звичному житті визначитися, бо тут і там ти та ж сама людина, з тими самими  думками. Тільки там — це новий досвід, відчуття, емоції.», – Максим Заселян, на його рахунку 32 країни і більш як 45 тисяч кілометрів автостопом.

・・5・・

«Успіх — це не зробити один раз щось добре, а постійно дивувати тим, що наступний крок кращий за попередній», – Євген Глібовицький, експерт з довготермінових стратегій.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Валентина Головань

головний редактор сайту

1 коментар

Залишити коментар

Your email address will not be published.