Лови MOMENT

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Дехто може сказати, що ми залежні від наших iPhone. Нещодавній випуск додатку Moment покаже, наскільки правдивим буде це твердження.

Moment розроблений, щоб сприяти здоровому балансу між реальним життям та віртуальним світом. Додаток для iPhone автоматично відстежує, скільки часу ви щодня використовуєте телефон чи планшет від Apple.

Засновник програми в Кевін Холеш каже, що він розробив Moment для себе після того як зрозумів, наскільки сильно його цифрові пристрасті впливали на реальні відносини.

Після початку нового життя разом із нареченою, вони разом «сиділи» в своїх айфонах в кінці робочого дня, щоб відпочити. І хоча до певної міри це допустимо, для нього це стало серйозною проблемою. «Ми перестали веселитись та бути продуктивними», – написав він. Адже що забагато – то не здорово.

Moment розроблена щоб працювати непомітно і програма показує не лише скільки часу ви проводите з телефоном в цілому, але і де ви його використовуєте. З останніми оновленями тепер вона також аналізує, які програми ви використовуєте найчастіше. IOS не дозволяє отримувати доступ до цієї інформації автоматично, але Moment ефективно робить це за допомогою оптичного розпізнавання символів.

Якщо ви використовуєте свій телефон занадто багато, ви можете встановити щоденні ліміти і отримувати від програми нагадування.

Звичайно, ця програма не буде всеосяжною панацеєю для наших цифрових звичок. Але для тих, хто прокидається із телефоном в руках, для тих, хто відноситься до реальних розмов як до другорядних через вхідні повідомлення та електронні листи, а також для тих, хто проводить туманні години в Instagram і Facebook, Moment буде кроком в правильному напрямку.

Для Холеша ефект був помітним. Він проводив 75 хвилин в день на своєму iPhone, а з використанням програми почав 40.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
ПЕРЕВАГИ

Програма безкоштовна

Проста в налаштуванні

Може використовуватись для усієї сім'ї

Мінімалістичний інтерфейс

Можливість встановлювати нагадування та ліміти

Без реклами

НЕДОЛІКИ

Використовує багато заряду

Валентина Головань

головний редактор сайту

коментарі відсутні

Залишити коментар

Your email address will not be published.