Clean Desk Policy

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

У минулому реалізація політики «чистих столів» (далі: CDP) проводилась на розсуд керівництва. Співробітники різних великих компаній приєднувались до CDP протягом багатьох років. Культура, створена Джеймс Кейсі, закликає співробітників до простого – підтримання порядку. Це утримує офіси вільними від перешкод і складає враження компетентності та професіоналізму для клієнтів. Сьогодні CDP все частіше мотивується нормативними вимоги інформаційної безпеки.

Як правило, співробітники несуть відповідальність за прибирання своїх робочих поверхонь в кінці дня. У великих приміщеннях кожного ранку офіс виглядає як новий і співробітними можуть займати щодня той стіл, який забажає. Якщо перевести цю політику на побутовий рівень, будуть зрозумілі її переваги.

В Америці та Європі діє  «3P» правило:

1. PLAN  – перший крок перед роботою

Тримайте на столі лише ті речі, які потрібні вам для роботи. Присвятіть декілька хвилин, щоб організувати документи, книжки, файли які потрібні для роботи саме зараз. Інші – перемістіть на «свої» місця.

2. PROTECT – захищайте інформацію від колеги чи кота

Ви, очевидно, будете залишати місце роботи для зустрічей чи перерв. Щоразу, коли ви це робите – перевірте чи не залишили ви речей, які вимагають особливої уваги. В офісі це можуть бути записки з паролями чи to do стікерами на день. Вдома це може бути стакан води біля ноутбука чи звіту коли у вас вдома кіт.

3. PICK UP – скласти все наприкінці дня

Оскільки завтра на вас чекатиме робота – набагато приємніше почати день із чистого та організованого робочого місця.

Зберегти час і гроші

Щоб швидко знайти потрібний документ, не забути щоденник вдома – найкраще просто знати, що він знаходиться саме на своєму місці. Згідно зі звітом IDC, типовий співробітник організації витрачає 2,5 години в день на пошук інформації. Якщо припустити, що працівники розумової праці зароблють в Америці $ 80000 на рік / 1000 чоловік – організація з втрачає близько 2,5 мільйонів доларів в рік через неможливість знайти інформацію.

Уникнути стресу

CDP тепер заохочує співробітників використовувати цифрові версії документів, що значно знижує витрати на папір, чорнила тонера і технічного обслуговування принтера. Якщо ви ще не чули про Google Docs або Evernote – зараз саме час підписатись на нашу сторінку і взнати про все найближчим часом.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Валентина Головань

головний редактор сайту

коментарі відсутні

Залишити коментар

Your email address will not be published.